Co nového v kapele …

Rok 2014 je rokem velkých změn. Od toho roku již s námi nehraje na bicí Ivo, neboť po více jak ročním odcházení opravdu odchází a kapela, původně folková, která před lety „přitvrdila“ do folk-rocku se nyní opět vrací k folkovějšímu projevu, kdy hudba doznala akustičtější a čistší podoby.

Vzápětí přichází další velká změna, o to větší, že je zcela nečekaná. V únoru odchází z kapely, basista Stanislav Skopal a uvolňuje tak místo (budiž to Standovi přičteno k dobru) novému a muzikantsky vyhranému basistovi Vraťovi Kratochvilovi.

Přibrali jsme si i něco nových nástrojů – aby Irča jen tak nezevlovala u mikrofonu (stejně se tam už nudila), začala bušit na nově pořízená conga. Verča se pro změnu obložila různými ruchadly, štěrchadly a šťouchadly a dotváří tak vokálně-rytmickou sekci. No a aby toho nebylo málo, tak si Roman pořídil bedynku na erteple (pro Pražáky přepravku na brambory) a klepe na ni…

Takže jsme v kompletní sestavě a vyrážíme za letními koncerty a festivaly.

 

V dubnu jsme absolvovali naše letošní první hraní, na jarní Country -Folk Flóře v Olomouci, které bylo zároveň i křtem pro Vraťu, jenž se více než osvědčil.

Dále následoval, dalo by se říct tradiční, pohodový rodinný festival Mírovecká Rybička.

Po dvou letech jsme si opět zahráli na otrokovickém Maj-festu, který jsme slavnostně zahájili a za náš výkon sklidili pochvalu od moderátora Ziggiho, jakožto i od pořadatelů.

Nejčerstvější zážitek máme z festivalu Hanácké Nashville ve Velké Bystřici, kde jsme byli odměněni velmi kladnou odezvou od publika i pořadatelů, profesionálním zvukem a v neposlední řadě pořadatelským zázemím.

Sledujte nadále náš web i Facebook, kde budou přibývat aktuální informace…