Litovelské slavnosti a Nové zámky u Litovle – 11. 9. 2011

Aktuálně máme za sebou koncertovou smršť, sestávající z hraní nejprve na Litovelských slavnostech a poté v zámecké zahradě na Nových Zámcích u Litovle.
Na Litovelských slavnostech jsme nastupovali po Jaroslavu Uhlířovi, po němž jsme „zdědili“ rozjásané publikum nabité pozitivní energií která se zvolna přenesla i na naše hraní. Patřičný drajv celé akci dodala i naše zpěvačka Irča, které se k naší velké radosti podařilo si odskočit od mateřských povinností mezi nás na pódium. Celé odpoledne na jedničku zvládla i dvojčata naší zpěvačky Veroniky, jež se zvládla uprostřed davů nejprve rozdělit a poté se s pomocí obou rodičů a jednoho mikrofonu na pódiu opět najít.
V neděli jsme zahajovali folk a country odpoledne v zahradě sanatoria v Nových Zámcích, kde na nás čekalo přívětivé publikum, sluncem prosvícená zámecká zahrada a skvělý pan zvukař. Koncert byl jednou velkou improvizací neb jsme, jsa „zkaženi“ sobotním hraním, při sestavování dramaturgie pozapomněli že post zpěvačky bude tentokrát zastávat opět jen Veronika. Ale zdařilo se. Během našeho hraní se hlediště obstojně zaplnilo spokojeně se tvářícími diváky a posluchači.
Během posledního víkendu jsme tedy stačili kromě hudbychtivých posluchačů zdolat také několik útoků vos a jednoho obzvláště neodbytného sršně a několikrát i obzvláště prudké a pekelně dlouhé schody z a do zkušebny. Zároveň je třeba dodat, že během našeho koncertování nezahynul jediný hokejista a navzdory v nedalekém krajském městě probíhajícímu leteckému dni, se nezřítilo jediné letadlo.
Fotografie z nedělního hraní jsou přidány ve fotogalerii.