Litovelský otvírák 15. 8. 2011

Koncert v pivovaru na Litovelském otvíráku jsme zvládli bez větší újmy. Odolali jsme jak ústrkům ze strany vlastní techniky, tak náporu piva, jež teklo proudem kam až člověk z pódia zrakem lehce skelným dohlédl, v neposlední řadě i rozmarům počasí, jež nebylo nepodobno tomu z Rozmarného léta. Kapelník kupodivu během celého koncertu neladil, lépe řečeno ladil ale nedolaďoval, Veronika statečně odolala nájezdu moderátora celého odpoledne, jehož kadence chrlení slov si nezadala s pověstným AK-47.

Džodžo bravurně zvládal popruh od basy, jež tvrdohlavě odmítal spolupracovat a měl tendence opouštět nástroj i hřbet nebohého hudebníka. Celý náš koncert kromě ukázkového slejváku zakončil stylově Ivo, jehož bubenicko-básnické střevo opět vydalo své plody a oblažil všechny přítomné stylovou básní na téma Litovelské pivo, se kterou by nezapadl ani na Wolkerově Prostějově.

Tím jsme pro letošní rok vyčerpali všechny letní koncertní termíny, další akce jež budou v září, naleznete v sekci koncerty. Zároveň doporučujeme nevynechat také fotografie z koncertu na malé scéně litovelského pivovaru.