ČLENOVÉ

ROMAN PETŘÍK
Hraje na klávesy a někdy mačká na svém nástroji klapky tak zběsile, že je do jisté míry možno některé jeho aranže považovat za jazzové. To je ovšem omyl, neboť Roman se drží zásady, že není až tak důležité umět hrát, ale umět se ze všeho hudebně vylhat. Občas také usedne na cajon a láskyplně jej „pohlavkuje“ . Technická záchrana kapelníka.
PETR HÁJÍČEK alias Hája
Kapelník (tedy aspoň to o sobě tvrdí), kapelní řidič, manager. Hraje na akustickou i elektrickou kytaru a občas obšťastní publikum i zpěvem. Velký technický antitalent. Technika pod jeho rukama jakoby sama schválně kolabovala a bojkotovala jakékoliv snahy ji aspoň trochu ovládnout, z čehož plyne mnoho komických situací.
VERONIKA NEDOROSTKOVÁ
Zpěv, občas kytara a taktéž rytmické serepetičky. Verča také naši kapelu zdatně zásobuje novými písničkami. Ujala se funkce dvorní dokumentaristky a vše pečlivě zaznamenává a posléze vyvěšuje na Facebooku a to i s patřičnými komentáři.
ZDENKA NEZBEDOVÁ
Zpěv. Naše nejnovější pěvecká posila, která před lety působila ve folkové kapele LABYRINT. Velmi rychle zapadla mezi nás do kapely a i se stejnou rychlostí zvládla všechny naše písničky.
MAREK GOTTLIEB
Elektrická baskytara, dále pak zvukař, kameraman a obdivovatel všeho, co souvisí se železnicí. Druhý člověk v kapele, který ví kam co zapojit a jak co má správně fungovat. Další technická záchrana kapelníka.
PETR SITTA
alt saxofon, cajon.
                                    

 

Bývalí členové kapely:

 

IRENA POLÁCHOVÁ
(2004 – 2016) Zpěv, conga.
LUBOŠ „in memoriam“
Skvělý basista a hlavně kamarád, který uměl žít na plno. Nikdy nezapomeneme na jedinečný víkend v Polské Wielicze, kde jsme hráli. Svým entuziasmem a přístupem k životu mnohdy nakazil i nás. Lubo, díky, že jsi s námi byl a že jsme tě mohli poznat!
IVO JURÁŠ
(2006-2013) bicí
Ivoš
RADIM ZMUND alias DŽODŽO
(2009 – 2011) baskytara
STANISLAV SKOPAL
(2011 – 2013) baskytara
clen_standa
VRAŤA KRATOCHVÍL
(2015) Elektrická baskytara.